Natuzzi Ortaklık Programı

Natuzzi Italia dünyasına hoş geldiniz

Yüksek kaliteli ve yaratıcı İtalyan işçiliğinin simgesi olan Natuzzi Italia ürün serisi, dünya çapında %100 İtalyan yapımı Natuzzi üretiminin gururudur.

Uyum Yaratıcısının kendisidir, her detayın denge, şıklık ve güzellik yaydığı mekanların yaratıcısıdır. 

Natuzzi'nin kökleri ve evinden esinlenen bir yaşam felsefesi: İtalya'nın Apulia bölgesi; ışık, deniz ve zıtların mükemmel uyumunun ülkesi.

Natuzzi Italy, tanınan tasarımcılarla işbirliği halinde veya Natuzzi Stil Merkezi'nde geliştirilen kanepeler, koltuklar, yemek masaları, yataklar, mobilyalar ve döşeme aksesuarları yaratır.

Her proje, Pasquale Natuzzi tarafından bizzat yönetilir ve grubun İtalya'da bulunan ve usta zanaatkarların üretim döngüsünün her aşamasını özen ve bağlılıkla denetlediği fabrikalarında yaşama geçirilir. En iyi derilerin seçimi ve tabaklanmasından dolgu malzemesinin hazırlanması ve ahşap seçimine kadar her aşama, dünya çapındaki tüketicilere %100 İtalyan malı bir ürün garantisi vermek için sıkı kalite kontrollerinden geçer.

Ürünler yalnızca amiral mağazaları ve "mağaza içi mağazalar" üzerinden dağıtılır; dünya çapında halihazırda 167 mağaza ve 327 mağaza içi mağaza vardır*.

Natuzzi Italia mükemmeliyet ve yüksek değerli imalat vaadidir. Bunlar, 1959'da kurulan ve şu anda lüks mamul tüketicileri arasında dünyanın en iyi tanınan mobilya markası olan Natuzzi markasının temelini oluşturur.

Natuzzi'yi seçmek demek, her müşterinin alışverişin tüm gelişimi boyunca her aşamada desteklendiği eşsiz bir dünyanın parçası olmak demektir: Konum seçiminden mağaza konseptine, ürün koleksiyonunun yaratımından en etkili pazarlama ve iletişim stratejisinin belirlenmesine kadar.
 

NATUZZI ORTAĞI OLMA YOLLARINI ÖĞRENİN

* Rakamlar 30 Eylül 2015'te güncellenmiştir.


Bu web sitesi kişisel bilgiler toplamaz; oturum ve kalıcı çerezleri yalnızca pazarlama amaçlarıyla kullanır. Gizlilik Politikası