İlgi ve Bakım

Kanepelerimizin dayanıklılığı, kullanım süresi boyunca maruz kaldığı çeşitli gerilimlere dayanacak şekilde tasarlanmış ahşap bir iskelet tarafından güvenceye alınır. Kullanılan materyaller, hem satın alım aşamasında hem de üretim çevrimine girdiğinde, her iklim koşulunda ve zaman içindeki performanslarının ölçülmesi için Natuzzi laboratuvarlarında tekrarlayan testlere tabi tutulduğunda seçilir.

Çerçeveyi üretmek için kullanılan ana materyal olan ahşap, doğal bakir ormanlardan, milli parklardan, doğal rezervlerden veya korunan alanlardan gelmez ve içerdiği kimyasal maddelerle ilgili en sıkı uluslararası standartlara uyar.

Çerçeve, teknisyenlerimiz tarafından sofistike elektronik tekniklerle tasarlanır ve sayısal kontrol makinalarıyla kesilir. Tüm yeni modeller, üretilmeden önce en önemli uluslararası standartlara uyum sağlayan laboratuvarda başka testlere de tabi tutulur.

Ürünlerimiz, kılavuz içindeki bazı önerilere uyduğunuz sürece zaman içinde bozulmadan kalır ve korunur. Ayrıca mağazalarımızda ürünler için Temizlik Kitleri bulabilirsiniz. Her döşemeye özel çeşitli türleri mevcuttur; bunlar mükemmel sonuçları güvenceye alır.
Bu web sitesi kişisel bilgiler toplamaz; oturum ve kalıcı çerezleri yalnızca pazarlama amaçlarıyla kullanır. Gizlilik Politikası